LEGO City Adventskalender 2013 - 60024
- EAN: 5702014974203
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voor iedere dag in december tot de kerst een nieuw bouwavontuur, met de LEGO® City adventkalender! Open de luikjes en ontdek 24 cadeautjes, zoals: kerstboom, barbecue, racewagen, glijbaan, astronaut, politieagent, rover, coureur en nog 5 andere coole minifiguren. Een fantastisch cadeau!
De LEGO City Adventskalender 2013 - 60024 heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 5 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar. Met 244 onderdelen biedt deze bouwset urenlang speelplezier. De afmetingen van het product zijn 26.2 cm in breedte, 7.05 cm in hoogte en 38.2 cm in lengte. Het speelgoedthema is kerst en de speelmethode is bouwset.
De verpakking van de LEGO City Adventskalender heeft een breedte van 263 mm, een hoogte van 71 mm en een lengte van 386 mm. Het gewicht van de verpakking is 0.40 kg. De kleur van de set is meerkleurig en het materiaal is kunststof. De CE-markering is zichtbaar en er is geen app vereist voor volledige functionaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO City Adventskalender 2013 - 60024 kopen voor de prijs van € 59,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO City Adventskalender 2013 - 60024 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO City Adventskalender 2013 - 60024 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,24 voor LEGO City Adventskalender 2013 - 60024 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 74,99 op 24-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 57,75. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 5 jaar |
| Serie | Lego City |
| Thema | Kerst |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal onderdelen | 244 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 60099 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 26.2 cm |
| Product hoogte | 7.05 cm |
| Product lengte | 38.2 cm |
| Speelgoedthema | Kerst |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 386 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
EAN
| EAN | 5702014974203 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO City Adventskalender 2013 - 60024 aankoopt