Voeg deze exclusieve LEGO® 4002019 Christmas X-Wing set toe aan je verzameling en breng de magie van Star Wars tot leven! Speciaal ontworpen ter ere van het 20-jarig bestaan van de LEGO® Star Wars licentie, zal deze set zowel kinderen als volwassenen aanspreken. Met een aantal van 1038 onderdelen en 3 minifiguren is deze set ideaal voor bouwliefhebbers vanaf 10 jaar.
De X-Wing is prachtig gedetailleerd en biedt uren speelplezier. De set bevat alle benodigde bouwstenen om het iconische ruimteschip te bouwen, waardoor het een fantastisch cadeau is voor elke Star Wars fan. De afmetingen van de verpakking zijn 26 cm breed, 12 cm hoog en 38 cm lang, met een gewicht van 1.49 kg.
De LEGO® 4002019 Christmas X-Wing wordt geleverd met een duidelijke handleiding zonder taalbarrières, zodat je direct aan de slag kunt. Deze set kan zelfstandig worden gebouwd en vereist geen internetverbinding. Bovendien is het materiaal van hoogwaardige kwaliteit kunststof, wat zorgt voor duurzaamheid en langdurig speelplezier.
Het speelgoedthema van deze set is ruimtevaart, en het personage van toepassing is zichtbaar. Let op de veiligheidswaarschuwing: deze LEGO® X-Wing is niet geschikt voor kinderen onder de 10 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt. Voeg deze unieke set vandaag nog toe aan je LEGO® collectie en geniet van de avonturen in een sterrenstelsel hier ver, ver vandaan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Lego Christmas X-Wing 4002019 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 899,95 voor Lego Christmas X-Wing 4002019 is gemeten op 02-02-2025. De hoogste prijs was € 989,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 90,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 1038 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Gewonnen prijzen | NVT |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4002019 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (10) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 26 cm |
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking lengte | 38 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.49 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419323574 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lego Christmas X-Wing 4002019 aankoopt