Luid het Jaar van de Draak in met deze majestueuze LEGO® Lentefestival Geluksdraak (80112). Dit mythische wezen van LEGO stenen is een symbolisch cadeau voor jezelf of voor kinderen vanaf 10 jaar. Het model heeft een kantelbare kop en een bek die open kan. Speciaal bedrukte elementen voor de ogen en schubben versterken de authentieke uitstraling. De bouwbare draak heeft een traditioneel blauw kristalelement vast en zit op een stenen rots in de zee. Bevestig het naamplaatje om dit boeiende displaymodel compleet te maken. De set vormt een leuke bouwactiviteit voor het Lentefestival voor elk gezin en bevat eenvoudig te volgen instructies, plus een prachtige illustratie en beschrijving van de betekenis van de Geluksdraak om gesprekken op gang te brengen tijdens het bouwen. Download de LEGO Builder app voor interactieve instructies met digitale zoom- en draaifuncties. Dit verzamelspeelgoed is een aanvulling op andere sets (apart verkrijgbaar)uit het LEGO Lentefestival assortiment.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Chinees Nieuwjaar 80112 - Geluksdraak bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 79,99 voor LEGO Chinees Nieuwjaar 80112 - Geluksdraak is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 249,99 op 17-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 170,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1171 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80112 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 26 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017591636 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Chinees Nieuwjaar 80112 - Geluksdraak aankoopt