Strainor scheurt moedig door het territorium van de wolven op zijn angstaanjagende Sabeltand Rider. Verstop de kostbare CHI achter de muur en bereid een hinderlaag voor de sabeltand strijder. Wanneer Strainor voorbij raast, springt Worriz moedig tevoorschijn met zijn vlammenzwaard met twee blades, klaar voor de confrontatie. Maar let op, Strainor kan zijn Sabeltand Rider in twee krachtige voertuigen splitsen, waardoor de uitdaging nog groter wordt. Wees op je hoede voor de scherpe kaken van de vliegende sabeltand verkenner en vermijd behendig het cirkelzaagwiel en de raket van de ijs slede. Al je vaardigheden zullen nodig zijn om de kostbare CHI veilig te stellen tegen deze dreiging!
De set bevat twee minifiguren, elk met hun eigen wapens en accessoires: Strainor en Worriz. Met een totaal van 161 onderdelen biedt deze bouwset urenlang bouwplezier en spannend spel. Niet alleen is deze LEGO Chima set een leuke uitdaging om in elkaar te zetten, maar het zal ook zorgen voor uren speelplezier en avontuurlijke verhalen in het Chima universum.
Aanbevolen voor kinderen van 7 tot 14 jaar oud, deze set stimuleert de creativiteit, het probleemoplossend vermogen en de fantasie van kinderen, terwijl ze genieten van het bouwen en spelen met deze unieke LEGO set. Met kleurrijke bouwstenen en gedetailleerde minifiguren zorgt deze set voor eindeloos vermaak en plezier.
Laat je kinderen hun eigen Chima avonturen beleven en de strijd aangaan tussen wolven en Sabeltand strijders met deze LEGO Chima Strainors Sabeltand Rider set. Een geweldig cadeau voor elke jonge bouwer en LEGO liefhebber!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Chima Strainors Sabeltand Rider - 70220 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO Chima Strainors Sabeltand Rider - 70220 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 98,95 op 16-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 83,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 161 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | / |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70220 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
EAN
| EAN | 5702015347822 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Chima Strainors Sabeltand Rider - 70220 aankoopt