Reis naar het gebied van de Adelaar-stam voor een duel in de boomtoppen! Bevestig Eglor op de adelaar Speedor, trek aan het koord, richt op de blader-schans en vlieg het nest in om de CHI te veroveren voor de Adelaars! Test je nauwkeurigheid en timing met dit spannende spel voor 1 of meer spelers! Lanceer jezelf naar het nest in de boom en strijd om de machtige CHI. Bevestig de power-up voor meer precisie en neem het op tegen je vrienden in een spel vol actie! De set is inclusief Lennox minifiguur met 2 wapens, nest, vier blader-schansen, adelaar Speedor, trekkoord, power-up, 6 CHI en 5 gamekaarten.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 6 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar, is deze LEGO Chima Speedorz Nestduik - 70105 set geschikt voor kinderen van verschillende leeftijden. Het bevat in totaal 97 onderdelen en heeft een speelgoedthema van Fantasy. De verpakking heeft een breedte van 230 mm, een hoogte van 38 mm en een lengte van 253 mm, met een verpakkingsgewicht van 0.21 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Chima Speedorz Nestduik - 70105 kopen voor de prijs van € 27,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Chima Speedorz Nestduik - 70105 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Chima Speedorz Nestduik - 70105 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor LEGO Chima Speedorz Nestduik - 70105 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 49,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 41,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal onderdelen | 97 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70105 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 mm |
| Product hoogte | 255 mm |
| Product lengte | 230 mm |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 253 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
EAN
| EAN | 5702014972209 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Chima Speedorz Nestduik - 70105 aankoopt