Laat je kind kennismaken met een episch avontuur met de LEGO Chima Maulas IJsmammoet Stamper - 70145. Met maar liefst 560 onderdelen en 6 minifiguren, is dit bouwset ideaal voor kinderen vanaf 8 jaar en ouder. De kleurrijke meerkleurige set is van hoogwaardig kunststof en bevat geen eWaste.
De speelmethode van dit fantasierijke speelgoed is open-ended, waardoor kinderen en volwassenen urenlang vermaak zullen hebben. Met een product breedte van 81 mm, een hoogte van 375 mm en een lengte van 478 mm is dit bouwset een ware aanwinst voor de speelkamer.
Met zichtbare CE-markering en kwaliteitslabel voldoet deze LEGO Chima set aan de nodige veiligheidsnormen. Let op: vanwege kleine onderdelen is dit speelgoed niet geschikt voor kinderen onder 3 jaar en moet onder toezicht worden gebruikt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Chima Maulas IJsmammoet Stamper - 70145 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 69,99 voor LEGO Chima Maulas IJsmammoet Stamper - 70145 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 384,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 314,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 6 |
| Aantal onderdelen | 560 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70145 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 81 mm |
| Product hoogte | 375 mm |
| Product lengte | 478 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 375 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 486 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.27 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015124058 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Chima Maulas IJsmammoet Stamper - 70145 aankoopt