Creëer je eigen LEGO Chima avonturen met de Leeuwen Chi Tempel! Deze indrukwekkende set laat je de strijd om de CHI beleven, waarbij de Leeuwenstam hun tempel moet verdedigen tegen vijandige indringers. Met behulp van de 7 minifiguren, waaronder Leonidas en Longtooth, en de speciale wapens en accessoires kunnen kinderen eindeloze spannende scenario's bedenken.
De tempel zit vol met leuke details en functies, zoals de CHI waterval, de geheime trap en de gevangenis. De set bevat ook een super LEGO Speedorz arena waar je je vaardigheden kunt testen. Met de Leeuwen Chi Tempel kunnen kinderen hun verbeelding de vrije loop laten en hun eigen avonturen bouwen in het magische Chima universum.
De LEGO Chima Leeuwen Chi Tempel - 70010 is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar oud en bevat 1306 onderdelen. Met de gedetailleerde bouwinstructies kunnen kinderen de set gemakkelijk in elkaar zetten en vervolgens genieten van uren speelplezier. Laat de strijd om de CHI beginnen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Chima De Leeuwen Chi Tempel - 70010 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 224,95 voor LEGO Chima De Leeuwen Chi Tempel - 70010 is gemeten op 11-12-2025. De hoogste prijs was € 299,99 op 23-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 75,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal onderdelen | 1258 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70010 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 37.8 cm |
| Product hoogte | 8.7 cm |
| Product lengte | 58.2 cm |
| Speelgoedthema | Fantasy Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 373 mm |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 583 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.18 kg |
EAN
| EAN | 5702014971547 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Chima De Leeuwen Chi Tempel - 70010 aankoopt