De beroemde Italiaanse racewagen Francesco Bernoulli rijdt zijn trainingsrondjes op de Porto Corsa racebaan. Hij kan alle bochten nu bijna dromen en weet zeker dat hij deze etappe van het Wereldkampioenschap kan winnen! Met 49 onderdelen.
Dit LEGO Cars 2 Francesco Bernoulli - 9478 bouwset is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar oud en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 12 jaar. De verpakking heeft een breedte van 121 mm, een hoogte van 50 mm en een lengte van 146 mm. Het totale gewicht van de verpakking is 0.08 kg. Deze bouwset is gemaakt van kunststof en heeft een CE-markering voor zichtbare veiligheid. Het vereist geen app voor volledige functionaliteit en kan niet zelfstandig verbinding maken met internet.
Let op, dit product bevat kleine onderdelen en is niet geschikt voor kinderen onder de 5 jaar oud. Kinderen jonger dan 12 jaar moeten dit onder toezicht van een volwassene gebruiken. De LEGO Cars 2 Francesco Bernoulli - 9478 bouwset is een ideale toevoeging voor fans van de film en biedt urenlang speelplezier en creativiteit. Voeg deze racewagen toe aan je collectie en beleef spannende avonturen op en naast de racebaan!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Cars 2 Francesco Bernoulli - 9478 kopen voor de prijs van € 49,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Cars 2 Francesco Bernoulli - 9478 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Cars 2 Francesco Bernoulli - 9478 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor LEGO Cars 2 Francesco Bernoulli - 9478 is gemeten op 16-02-2025. De hoogste prijs was € 69,99 op 22-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 45,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9478 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2328156 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 121 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 146 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014840072 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Cars 2 Francesco Bernoulli - 9478 aankoopt