Kinderen vanaf 9 jaar worden geïnspireerd om hun eigen racewagen te bouwen met de LEGO Technic Bugatti Bolide Agile Blue (42162) speelset. Dit uitdagende project stelt kinderen in staat om alle details van de echte auto na te bootsen, inclusief een werkende W16-motor, besturing en schaardeuren. De prachtige blauwe kleur en authentieke stickerdetails geven de speelset een opvallende uitstraling. Na het bouwen van de auto kunnen kinderen trots zijn op hun verzamelmodel en het met bewondering neerzetten. Deze set is een geweldige introductie tot techniek voor jonge bouwers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Bugatti Bolide Agile Blauw - 42162 kopen voor de prijs van € 91,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Bugatti Bolide Agile Blauw - 42162 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Bugatti Bolide Agile Blauw - 42162 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,49 voor LEGO Bugatti Bolide Agile Blauw - 42162 is gemeten op 23-11-2024. De hoogste prijs was € 99,99 op 01-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 67,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 905 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42162 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 264 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 383 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.98 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017433516 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Bugatti Bolide Agile Blauw - 42162 aankoopt