De LEGO Bricks & More Grijze Bouwplaat is perfect geschikt voor het bouwen van speelwerelden. Deze bouwplaat is de ideale toevoeging voor al jouw LEGO constructies. Met een afmeting van 48 x 48 noppen is deze bouwplaat geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Het is grijs van kleur en gemaakt van hoogwaardig kunststof. Daarnaast heeft het het CE-kwaliteitslabel, wat betekent dat het voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen. De LEGO bouwplaat heeft een productbreedte van 12 mm, een producthoogte van 385 mm en een productlengte van 383 mm. De verpakking heeft een breedte van 385 mm, een hoogte van 7 mm en een lengte van 388 mm, met een gewicht van 0,25 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Bricks & More Grijze Bouwplaat - 628 kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Bricks & More Grijze Bouwplaat - 628 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Bricks & More Grijze Bouwplaat - 628 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO Bricks & More Grijze Bouwplaat - 628 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,99 op 12-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 25,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 1996 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 628 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12 mm |
| Product hoogte | 385 mm |
| Product lengte | 383 mm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwplaat |
| Verpakking breedte | 385 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 388 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
EAN
| EAN | 5702010906284 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Bricks & More Grijze Bouwplaat - 628 aankoopt