Bouw je eigen LEGO® BrickHeadz 41610 Tactical Batman en Superman uit de populaire Justice League film met deze speciale set van 2 figuren. Bewonder de gedecoreerde ogen en capes van de gemaskerde superhelden, zet de figuren daarna op hun bodemplaten en versla alle slechteriken!
De LEGO BrickHeadz Tactische Batman & Superman set is geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar en heeft in totaal 209 onderdelen. De verpakking heeft een breedte van 140 mm, een hoogte van 75 mm, een lengte van 187 mm en een gewicht van 0.23 kg. Deze bouwset van kunststof bevat geen batterijen en vereist geen app voor volledige functionaliteit. Daarnaast is het STEM-speelgoed en heeft het een speelgoedthema gerelateerd aan film, tv en muziek.
Met de zichtbare CE-markering voldoet de LEGO BrickHeadz set aan alle veiligheidsnormen. Het is kleurrijk en biedt een bouwplezier voor Batman en Superman fans van alle leeftijden. Laat je creativiteit de vrije loop en beleef uren speelplezier met deze unieke en gedetailleerde BrickHeadz figuren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO BrickHeadz Tactische Batman & Superman - 41610 kopen voor de prijs van € 73,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO BrickHeadz Tactische Batman & Superman - 41610 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is LEGO BrickHeadz Tactische Batman & Superman - 41610 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO BrickHeadz Tactische Batman & Superman - 41610 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor LEGO BrickHeadz Tactische Batman & Superman - 41610 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 95,00 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 75,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 209 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41610 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 4406286 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 187 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5702016110937 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO BrickHeadz Tactische Batman & Superman - 41610 aankoopt