Bouw je eigen LEGO BrickHeadz 41620 Stormtrooper, bekend uit de populaire film Star Wars: Episode V The Empire Strikes Back. Bewonder zijn witte helm, harnas en blaster. Zet de Stormtrooper op de bodemplaat zodat al je vrienden hem kunnen zien en bereid je voor om op patrouille te gaan door het Keizerrijk! Deze LEGO BrickHeadz bouwfiguur van een Stormtrooper heeft BrickHeadz ogen en authentieke details uit de film Star Wars: Episode V The Empire Strikes Back, zoals een herkenbaar wit masker en harnas, en een afneembare blaster. Elke LEGO BrickHeadz bouwfiguur wordt geleverd met een eigen bouwbare bodemplaat.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO BrickHeadz Stormtrooper - 41620 kopen voor de prijs van € 64,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO BrickHeadz Stormtrooper - 41620 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO BrickHeadz Stormtrooper - 41620 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor LEGO BrickHeadz Stormtrooper - 41620 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 66,75 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 56,76. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Film, TV en Muziek Sciencefiction |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 124 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41620 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Star Wars |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sciencefiction Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 94 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016176612 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO BrickHeadz Stormtrooper - 41620 aankoopt