Stort je in de strijd met de legendarische Darth Maul! Pak zijn speciale dubbele lichtzwaard erbij en draai aan het wiel op zijn rug om een fantastische aanval uit te voeren. Deze Sith Lord heeft ook een stoffen tuniek, een dreigend rood gezicht en hoorns! Deze in allerlei standen verstelbare, bouwbare figuur van Darth Maul heeft een prachtig gedetailleerd hoofd, een stoffen tuniek, een dubbel lichtzwaard en armen die kunnen zwaaien door aan het wiel te draaien. 104-delig. Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO BrickHeadz Marvel Avengers Thanos - 41605 kopen voor de prijs van € 49,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO BrickHeadz Marvel Avengers Thanos - 41605 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO BrickHeadz Marvel Avengers Thanos - 41605 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor LEGO BrickHeadz Marvel Avengers Thanos - 41605 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 53,95 op 28-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 43,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 105 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Bruin |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41605 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 602581027 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
| EAN | 5702016111064 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO BrickHeadz Marvel Avengers Thanos - 41605 aankoopt