Beleef het avontuur van de iconische film "Back to the Future" met de LEGO BrickHeadz Marty McFly & Doc Brown set (41611). Deze set bevat 240 bouwstenen en is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 10 jaar kunnen fans van alle leeftijden genieten van het bouwen van deze personages.
De bouwset komt in de kleur blauw en is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Het heeft een CE-markering voor zichtbare kwaliteit en voldoet aan alle veiligheidswaarschuwingen voor kinderen vanaf 3 jaar. Voor een volledige functionaliteit is er geen app vereist, en de set bevat geen meegeleverde batterijen aangezien het niet-elektrisch is.
De verpakking van de LEGO BrickHeadz Marty McFly & Doc Brown set heeft afmetingen van 147 mm breed, 73 mm hoog en 197 mm lang, met een gewicht van 0.24 kg. Met deze bouwset kunnen fans van de film hun favoriete personages op een leuke en creatieve manier tot leven brengen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO BrickHeadz Marty McFly & Doc Brown - 41611 kopen voor de prijs van € 93,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO BrickHeadz Marty McFly & Doc Brown - 41611 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO BrickHeadz Marty McFly & Doc Brown - 41611 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor LEGO BrickHeadz Marty McFly & Doc Brown - 41611 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 114,99 op 14-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 95,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 240 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41611 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 147 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 197 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016110913 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO BrickHeadz Marty McFly & Doc Brown - 41611 aankoopt