Met de LEGO BrickHeadz Kylo Ren - 41603 set kunnen kinderen (aanbevolen minimum leeftijd: 10 jaar) urenlang creatief bezig zijn. Deze set bevat in totaal 130 bouwstenen en heeft een verpakking met een breedte van 93 mm, een hoogte van 78 mm, en een lengte van 122 mm. Het speelgoedthema van deze bouwset is geïnspireerd op Star Wars en het personage Kylo Ren, wat zorgt voor een spannende speelervaring.
De LEGO BrickHeadz Kylo Ren set is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een opvallende witte kleur. Dankzij de CE-markering is de kwaliteit en veiligheid van dit speelgoed gegarandeerd. Bovendien is deze set niet alleen leuk om mee te spelen, maar ook een leuke toevoeging aan de LEGO-collectie van Star Wars fans.
De set bevat geen minifiguren of batterijen, en er zijn geen betaalde diensten, Bluetooth, of mobiele internetverbindingen vereist. Daarnaast is de LEGO BrickHeadz Kylo Ren geen STEM-speelgoed en kan het niet zelfstandig met internet verbinden. Kortom, een geweldige toevoeging aan de LEGO-collectie voor kinderen vanaf 10 jaar!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO BrickHeadz Kylo Ren - 41603 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor LEGO BrickHeadz Kylo Ren - 41603 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 42,95 op 05-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 32,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 130 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41603 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 122 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016077469 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO BrickHeadz Kylo Ren - 41603 aankoopt