Bouw je eigen LEGO BrickHeadz 41615 Harry Potter en Hedwig uit de onvergetelijke eerste film Harry Potter en de Steen der Wijzen met deze leuke set. Bewonder alle beroemde details van de jonge Harry Potter, zoals zijn bliksemvormige litteken, zijn kenmerkende ronde bril, zijn sjaal van Griffoendor, zijn zwarte cape met het embleem van Griffoendor en zijn toverstaf, plus zijn uil Hedwig. Plaats de jonge tovenaar op de bodemplaat naast zijn trouwe gevleugelde vriend zodat je ze aan al je dreuzelvrienden kunt laten zien! Deze bouwbare LEGO BrickHeadz bouwfiguren van Harry Potter en Hedwig hebben gedecoreerde ogen en authentieke details uit de onvergetelijke eerste film Harry Potter en de Steen der Wijzen, zoals de ronde, zwarte bril van Harry en zijn toverstaf.
De LEGO BrickHeadz figuur van Harry Potter is inclusief een eigen bouwbare bodemplaat. Breid je LEGO BrickHeadz verzameling uit met andere personages uit de populaire film Harry Potter en de Steen der Wijzen en vele anderen uit je favoriete films, tv-series, games en strips. Combineer de onderdelen van verschillende LEGO BrickHeadz bouwfiguren en creëer je eigen, unieke personages. De figuur van de jonge Harry Potter is ca. 7 cm hoog zonder bodemplaat. De bodemplaat is ca. 4 x 4 cm.
Deze LEGO BrickHeadz set is geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar oud en heeft in totaal 180 onderdelen om mee te bouwen. Met de fantasierijke speelgoedthema's van Fantasy en Film, TV en Muziek zullen kinderen en volwassenen genieten van het bouwplezier en het resultaat van deze Harry Potter & Hedwig set. De kwaliteitslabel CE bevestigt de veiligheid en conformiteit van deze bouwset.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO BrickHeadz Harry Potter & Hedwig - 41615 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO BrickHeadz Harry Potter & Hedwig - 41615 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 94,95 op 20-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 79,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Fantasy Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 180 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41615 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 1666027 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speelgoedthema | Fantasy Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 124 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 143 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 5702016110555 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO BrickHeadz Harry Potter & Hedwig - 41615 aankoopt