Deze LEGO BrickHeadz Hagrid & Buckbeak set (40412) met 2 bekende figuren uit de Harry Potter films mag niet ontbreken in de collectie van LEGO® BrickHeadz & LEGO® Harry Potter verzamelaars. Hagrid draagt zijn bekende lange mantel en heeft in zijn handen een lantaarn en zijn roze paraplu. Naast hem staat de mythische Hippogrtiif Scheurbek. Deze 2 figuren worden geleverd met stevige bodemplaten, waardoor je ze makkelijk kunt neerzetten. Geef ze samen een mooi plekje of zet ze naast andere BrickHeadz modellen. Verzamelaars van LEGO BrickHeadz kunnen elementen van verschillende sets combineren om leuke, zelfverzonnen personages te creëren.
Deze bouwbare LEGO® BrickHeadz bouwfiguren van Rubeus Hagrid en Buckbeak hebben gedecoreerde ogen en authentieke details uit de onvergetelijke Harry Potter films, zoals de lange mantel en grote baard. Elke LEGO® BrickHeadz bouwfiguur wordt geleverd met een eigen bouwbare bodemplaat. Breid je LEGO® BrickHeadz verzameling uit met andere personages uit de populaire film Harry Potter en vele anderen uit je favoriete films, tv-series, games en strips. Combineer de onderdelen van verschillende LEGO® BrickHeadz-figuren en creëer jouw eigen, unieke personages. De reus Hagrid is ca. 7cm hoog zonder bodemplaat. Scheurbek de Hippogriff is ca. 6cm hoog zonder bodemplaat. Hagrid is nummer 102 en Scheurbek is nummer 103 uit de LEGO® BrickHeadz Series. De bodemplaten zijn ca. 4 x 4cm.
Dit is een must-have LEGO-set voor elke Harry Potter fan of LEGO-verzamelaar. Met 270 onderdelen biedt deze set uren bouwplezier voor zowel jongere als oudere fans. Met oog voor detail en de mogelijkheid om je eigen creaties te maken door sets te combineren, is deze LEGO BrickHeadz set een geweldige toevoeging aan elke collectie. Met de introductie in september 2020 is deze set een relatief nieuw, maar populair item geworden onder fans van de Harry Potter films.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO BrickHeadz Hagrid & Buckbeak - 40412 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,95 voor LEGO BrickHeadz Hagrid & Buckbeak - 40412 is gemeten op 18-02-2026. De hoogste prijs was € 82,00 op 30-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 37,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 270 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | September |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Bruin Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40412 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 1666027 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 71 mm |
| Product hoogte | 141 mm |
| Product lengte | 191 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 146 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 353 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016720099 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO BrickHeadz Hagrid & Buckbeak - 40412 aankoopt