Bouw het Beest uit de klassieke Disney-animatiefilm Belle en het Beest met dit LEGO Brickheadz bouwbare personage dat in maart 2017 op de markt komt. Bewonder zijn fraaie vest, zijn mooie dikke manen en zijn kleine hoorntjes! Je kunt het Beest zelfs neerzetten op zijn eigen bodemplaat. Breng een klassiek Disneysprookje tot leven met dit LEGO BrickHeadz bouwbare personage: het Beest!
Haal Disney's Beest in huis met dit LEGO BrickHeadz bouwbare personage, nieuw in maart 2017, inclusief een versierd vest, manen en hoorns om zelf te bouwen en een bodemplaat om hem neer te zetten. Vanaf maart 2017 zorgen de LEGO BrickHeadz bouwbare personages voor een geheel nieuwe manier om beroemde personages uit je favoriete films, tv-series, games en strips te verzamelen, te bouwen en uit te stallen. Het is een waar plezier om dit BrickHeadz bouwbare personage van het Beest te bouwen met de kleurrijke LEGO System-stenen die allerlei kenmerkende details nabootsen, zoals zijn versierde vest en bouwbare manen en horens, bekend uit de klassieke Disney-animatiefilm Belle en het Beest. Bovendien staat hij op een bodemplaat die speciaal is ontworpen om hem eenvoudig te kunnen uitstallen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO BrickHeadz Beast - 41596 kopen voor de prijs van € 39,18. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO BrickHeadz Beast - 41596 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO BrickHeadz Beast - 41596 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,00 voor LEGO BrickHeadz Beast - 41596 is gemeten op 03-01-2026. De hoogste prijs was € 44,95 op 15-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,95. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 116 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41596 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 18826855 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 9.30 cm |
| Verpakking hoogte | 11.80 cm |
| Verpakking lengte | 7.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015869065 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO BrickHeadz Beast - 41596 aankoopt