Met de LEGO BrickHeadz 41618 Anna en Olaf set kunnen kinderen en volwassenen genieten van het bouwen van hun favoriete Frozen personages. Deze bouwset bevat 201 onderdelen en heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 10 jaar. Het is een bouwset van kunststof in multikleur, met CE markering en kwaliteitslabel. De verpakking heeft een breedte van 120 mm, hoogte van 60 mm, lengte van 140 mm en weegt 0.19 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO BrickHeadz 41618 Anna en Olaf kopen voor de prijs van € 64,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO BrickHeadz 41618 Anna en Olaf te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO BrickHeadz 41618 Anna en Olaf bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,95 voor LEGO BrickHeadz 41618 Anna en Olaf is gemeten op 15-05-2025. De hoogste prijs was € 89,95 op 01-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 40,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 201 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41618 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 1348946 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 140 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016176223 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO BrickHeadz 41618 Anna en Olaf aankoopt