Met het LEGO BrickHeadz 41606 bouwspeelgoed kunnen jongens vanaf 10 jaar hun creativiteit de vrije loop laten. De set bestaat uit 113 stevige bouwstenen en weegt 122 gram. De verpakking heeft een breedte van 122 mm, een diepte van 91 mm en een hoogte van 78 mm. De vrolijke multikleurige bouwset is ideaal voor binnen en is permanent verkrijgbaar.
Dit bouwspeelgoed is geschikt voor kinderen tot maar liefst 99 jaar oud en vereist geen batterijen. Er worden geen mini-figuren meegeleverd. Voor de volledige functionaliteit is geen app nodig, dus het speelgoed kan direct in elkaar gezet worden. Het heeft een CE-markering en is gemaakt van hoogwaardig kunststof.
Met een afmeting van 379 x 120 x 479 mm en een verpakkingsgewicht van 1.60 kg is deze set ideaal voor fans van Guardians of the Galaxy. Het speelgoedthema valt onder Film, TV en Muziek, en het kan niet zelfstandig met internet verbinden. De Nederlandstalige handleiding zorgt voor een eenvoudige montagewijze.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO BrickHeadz 41606 bouwspeelgoed kopen voor de prijs van € 55,65. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO BrickHeadz 41606 bouwspeelgoed te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is LEGO BrickHeadz 41606 bouwspeelgoed in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO BrickHeadz 41606 bouwspeelgoed bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 42,45 voor LEGO BrickHeadz 41606 bouwspeelgoed is gemeten op 25-11-2024. De hoogste prijs was € 99,00 op 07-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 56,55. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 113 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Introductiejaar | 2018 |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41606 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Guardians of the Galaxy |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 379 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 479 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.60 kg |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016111033 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO BrickHeadz 41606 bouwspeelgoed aankoopt