Kinderen van 10 jaar en ouder kunnen een model van zichzelf maken met het tenue van een van 's werelds grootste voetbalclubs. Keuze uit; 3 verschillende huidtinten, 4 verschillende haarkleuren veel verschillende kapsels. Het nummer op het shirt kan je selecteren uit 2 stickervellen. Het shirt is voorzien van het FC Barcelona embleem BARCA!
Dit LEGO Brickheadz - 40542 - FC Barcelona Go Brick Me Set 40542 wordt aanbevolen voor een maximale leeftijd van 99 jaar en een minimale leeftijd van 10 jaar. Het bevat geen minifiguren en heeft geen specifiek aantal onderdelen. Daarnaast is het een bouwset van kunststof in multikleur. De set is voorzien van een CE-markering en is uitgebracht in het jaar 2022.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Brickheadz - 40542 - FC Barcelona Go Brick Me Set 40542 kopen voor de prijs van € 49,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Brickheadz - 40542 - FC Barcelona Go Brick Me Set 40542 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Brickheadz - 40542 - FC Barcelona Go Brick Me Set 40542 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 42,50 voor LEGO Brickheadz - 40542 - FC Barcelona Go Brick Me Set 40542 is gemeten op 02-04-2025. De hoogste prijs was € 74,99 op 05-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 32,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1050021-m |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017241760 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Brickheadz - 40542 - FC Barcelona Go Brick Me Set 40542 aankoopt