Dia de los Muertos oftewel dag van de doden, vindt plaatst op dinsdag 2 november. La Catrina is een iconische personage voor de Mexicaanse feestdag, Dia de los Muertos. Het karakter kent de standaard BrickHeadz bouw, maar valt op vanwege het kleurrijke karakter en de prints. La Catrina wordt opgebouwd met 141 onderdelen. Dit bouwpakket is geschikt voor bouwliefhebbers vanaf 3 jaar tot 99 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Lego BrickHeadz 40492 - La Catrina kopen voor de prijs van € 35,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lego BrickHeadz 40492 - La Catrina te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lego BrickHeadz 40492 - La Catrina bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,49 voor Lego BrickHeadz 40492 - La Catrina is gemeten op 03-05-2025. De hoogste prijs was € 38,89 op 09-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,40. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 141 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | x |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerdere kleuren aanwezig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40492 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9.1 cm |
| Product hoogte | 12.2 cm |
| Product lengte | 7.8 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Verpakking breedte | 88 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702017005911 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lego BrickHeadz 40492 - La Catrina aankoopt