De grotere kat in dit model met 269 onderdelen is ca. 8 cm hoog en heeft een groenblauwe sjaal om. De dieren zitten in een versierde mand. Dit LEGO BrickHeadz 40480 - Kitten en Ginger Tabby bouwmodel is een geweldig cadeau voor LEGO fans, BrickHeadz verzamelaars en dierenvrienden vanaf 8 jaar.
De aanbevolen minimum leeftijd voor dit product is 3 jaar en de aanbevolen maximale leeftijd is 99 jaar. Het aantal benodigde accu's/batterijen en meegeleverde accu's/batterijen is 0. Dit bouwmodel bevat geen minifiguren, maar bestaat uit 269 onderdelen. De CE-markering is zichtbaar en het kwaliteitslabel is CE.
Het karakter van dit bouwmodel is niet specifiek en er is geen specifiek personage van toepassing. De productafmetingen zijn 12 cm in breedte, 12 cm in hoogte en 12 cm in lengte. De verpakking heeft een breedte, hoogte en lengte van 122 mm en een verpakkingsgewicht van 0.25 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Lego Brickheadz 40480 - Kitten en Ginger Tabby bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 69,95 voor Lego Brickheadz 40480 - Kitten en Ginger Tabby is gemeten op 21-10-2025. De hoogste prijs was € 136,99 op 15-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 67,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 269 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerdere kleuren aanwezig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | x |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Taal handleiding | Geen taal Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Verpakking breedte | 122 mm |
| Verpakking hoogte | 122 mm |
| Verpakking lengte | 122 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016988628 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lego Brickheadz 40480 - Kitten en Ginger Tabby aankoopt