Ga op avontuur in een wereld van kastelen en draken! Met eenvoudige instructies voor de bouw van middeleeuwse taferelen met een kasteel, een ridder minifiguur met zwaard, een vuurspuwende draak, een kar en een overvloed aan bouwideeën, breng je met deze set vrijwel ieder kasteelavontuur tot leven. Aantal stukjes 144.
De LEGO Bouwset Riddertijd - 5929 is geschikt voor kinderen van 4 jaar en ouder, met een aanbevolen maximale leeftijd van 12 jaar. De set bevat 1 minifiguur, heeft een kleurrijk ontwerp en is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Met een productbreedte van 10 cm, een producthoogte van 15 cm en een productlengte van 10 cm, biedt deze bouwset urenlang speelplezier.
Het speelgoedthema van deze bouwset is ridders, waardoor kinderen zich kunnen onderdompelen in spannende ridderavonturen. De LEGO Bouwset Riddertijd - 5929 is een educatief speelgoed en vereist geen app voor volledige functionaliteit. Bovendien voldoet het aan de CE-markering en wordt het geleverd met de nodige veiligheidswaarschuwingen. Deze set is een ideaal cadeau voor kinderen die geïnteresseerd zijn in bouwen en spelen met ridders.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Bouwset Riddertijd - 5929 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,95 voor LEGO Bouwset Riddertijd - 5929 is gemeten op 08-05-2025. De hoogste prijs was € 59,95 op 08-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Ridders |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2010 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meer kleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5929 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ridders |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014733435 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Bouwset Riddertijd - 5929 aankoopt