Met het LEGO Boek Disney Princess Bouw je eigen avontuur Engels kunnen kinderen hun eigen sprookjeswereld creëren en beleven. Dit boek is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en biedt urenlang bouwplezier. Het bevat geen minifiguren, maar wel kleurrijke bouwstenen van hoogwaardig kunststof. Met zichtbare CE-markering voldoet dit product aan alle veiligheidsnormen. Het is ideaal voor zowel jongens als meisjes die graag creatief bezig zijn.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Boek Disney Princess Bouw je eigen avontuur Engels - BuchDisney bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,98 voor LEGO Boek Disney Princess Bouw je eigen avontuur Engels - BuchDisney is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 31,98 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BuchDisney |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2520697 3509533 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.91 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9780241318638 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Boek Disney Princess Bouw je eigen avontuur Engels - BuchDisney aankoopt