- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Bol.com kun je LEGO Black Panther Oorlog Op Het Water (76214) kopen voor de prijs van € 75,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Black Panther Oorlog Op Het Water (76214) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Black Panther Oorlog Op Het Water (76214) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 47,24 voor LEGO Black Panther Oorlog Op Het Water (76214) is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 89,99 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 42,75. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Boten Dieren Fantasy Feeën en Elfjes Film, TV en Muziek Jungle Piraten Prinsessen Robots Safari |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 516 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ruiterijschool 5, 2930 Brasschaat, België |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | marketing-benelux@lego.com |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Oorlog op het water |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76214 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | LEGO Benelux |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 606055491 4993610 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 33 cm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Dieren Fantasy Feeën en Elfjes Film, TV en Muziek Jungle Piraten Prinsessen Robots Safari Boten |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0032 32476190 |
| Type STEM-speelgoed | Art Engineering Mathematics Science Technology |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 283 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.06 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017154589 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Black Panther Oorlog Op Het Water (76214) aankoopt