Houd de machtige graafmachine van Two-Face tegen met Batman en zijn Batcycle, met deze spannende De LEGO Batman Film-set: Two-Face dubbele verwoesting. De graafmachine van Two-Face is inclusief cabine met plaats voor een minifiguur en echt werkende graafmachine-arm met laadschop en is ontworpen voor soepel stuurgedrag. De machine ziet er heel gewoon uit aan zijn 'goede kant', maar aan de 'slechte kant' heeft hij enorme wielen met scherpe stekels en zesschots snelvuurgeschut. De Batcycle is inclusief cockpit die open kan met plaats voor een minifiguur, roterende dubbele noppenschieter en draaibare knipraketlanceerder! Bij de set horen vier minifiguren met diverse wapens en accessoires waarmee allerlei actiescènes kunnen worden bedacht en nagespeeld.
De graafmachine van Two-Face heeft een uniek 'goede/slechte kant'-ontwerp, een cabine met plaats voor een minifiguur, een afneembaar dak, een wapenruim met pistool, vier enorme wielen (waarvan twee met stekels aan de 'slechte' kant), een echt werkende graafschop, soepel stuurgedrag, zesschots snelvuurgeschut, een rotor en opbergruimte aan de achterkant. De Batcycle is inclusief twee grote wielen, een cockpit die open kan met plaats voor een minifiguur met een doorschijnend-gele voorruit en Batwing-vleugeldeuren, roterende dubbele noppenschieter en draaibare knipraketlanceerder. Inclusief twee wegversperrings-elementen. Schep minifiguren en zelfs de Batcycle op met de laadschop! Wapens: Batmans twee Batarangs, het machinegeweer van Two-Face en het geweer en pistool van de GCPD officieren. Accessoire-elementen: Batmans cape en gevormde gereedschapsriem, de kogelvrije vesten van de GCPD officieren plus een politiehelm en een walkietalkie.
Aanbevolen maximum leeftijd: 14 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd: 9 jaar
Aantal benodigde accu's/batterijen: 0
Aantal meegeleverde accu's/batterijen: Geen
Aantal minifiguren: 4
Aantal onderdelen: 564
Accu/batterij code: Geen batterij
Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
App vereist voor volledige functionaliteit: Nee
App werkt op besturingssysteem: Niet van toepassing
Betaalde diensten vereist: Niet van toepassing
Bluetooth vereist: Niet van toepassing
CE markering: Zichtbaar
Compatibel met: Niet van toepassing
Delen van gebruikersgegevens vereist: Niet van toepassing
E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Gewonnen prijzen: Geen
Introductiejaar: 2017
Introductiemaand: Juni
Jaar van uitgave: 2017
Kan zelfstandig met internet verbinden: Nee
Kleur: Geel
Kwaliteitslabel: CE
MPN (Manufacturer Part Number): 70915
Manier van bouwen: Bouwstenen
Materiaal: Kunststof
Mobiele data verbinding mogelijk: Niet van toepassing
Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Ondersteuning met updates: Niet van toepassing
Personage: 4406527
Personage van toepassing: Nee
Product breedte: 38.2 cm
Product hoogte: 26.2 cm
Product lengte: 9.4 cm
STEM-speelgoed: Nee
Speelgoedthema: Film, TV en Muziek
Speelmethode: Open ended speelgoed
Taal handleiding: Engels
Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Type constructiespeelgoed: Bouwset
Verpakking breedte: 263 mm
Verpakking hoogte: 95 mm
Verpakking lengte: 382 mm
Verpakkingsgewicht: 0.89 kg
Voedingstype: Niet-elektrisch
Wifi vereist: Niet van toepassing
eWaste: Nee
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Batman Movie Two-Face Dubbele Verwoesting - 70915 kopen voor de prijs van € 199,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Batman Movie Two-Face Dubbele Verwoesting - 70915 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Batman Movie Two-Face Dubbele Verwoesting - 70915 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,99 voor LEGO Batman Movie Two-Face Dubbele Verwoesting - 70915 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 199,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 144,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 564 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70915 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 4406527 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 38.2 cm |
| Product hoogte | 26.2 cm |
| Product lengte | 9.4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 382 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.89 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015870405 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Batman Movie Two-Face Dubbele Verwoesting - 70915 aankoopt