De Riddler, Kite Man, Magpie en Calendar Man veroorzaken chaos in de energiecentrale van Gotham City. Vorm een team met Batman om ze allemaal aan te pakken! Pas op voor de omhoogklappende wapens met veermechanisme van de raadsel-racer. Ontwijk het dynamiet waarmee Magpie gooit en spring opzij om Kite Mans duik vanuit de lucht te ontwijken. Vecht terug met de Batarang van Batman en vang die superschurken!Inclusief vijf minifiguren: Batman, de Riddler, Magpie, Calendar Man en Kite Man.
De raadsel-racer heeft een dubbele uitlaat met twee omhoogklappende wapens met veermechanisme, een geheim voorvak met twee verborgen wapens, een open cockpit met plaats voor een minifiguur, een vleugelspiegel en doorschijnende koplamp-/richtingaanwijzer-elementen. Druk op de dubbele uitlaat om de motor omhoog te klappen en het verborgen wapen met veermechanisme af te vuren. Bevestig Kite Mans zweefvliegpak met verstelbare vleugels voor actie in de lucht. Wapens: Batmans Batarang en Magpie's twee dynamiet-elementen. Accessoire-elementen: Batmans cape, zijn gevormde gereedschapsriem (nieuw in het voorjaar van 2017), de hoed en wandelstok van de Riddler, de uitrusting van Magpie, de kalendercape van Calendar Man en de vleugels en helm van Kite Man.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Batman Movie The Riddler Raadsel-racer - 70903 kopen voor de prijs van € 86,85. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Batman Movie The Riddler Raadsel-racer - 70903 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Batman Movie The Riddler Raadsel-racer - 70903 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 64,00 voor LEGO Batman Movie The Riddler Raadsel-racer - 70903 is gemeten op 29-11-2025. De hoogste prijs was € 86,85 op 21-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,85. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 254 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70903 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 4406527 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 19.1 cm |
| Product hoogte | 5.9 cm |
| Product lengte | 35.4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 352 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419267120 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Batman Movie The Riddler Raadsel-racer - 70903 aankoopt