Killer Croc, Zebra-Man en Tarantula ontsnappen uit de haven van Gotham City! Scheur over het water en vuur de noppenschieters van de Batski af. Wijk uit voor de explosieve kratten van de monstertruck en Tarantula's sai. Krijg de overhand en ga vervolgens de strijd aan op het droge met Batmans Batarang. Vang die boeven voordat ze nog meer misdaden begaan!... Inclusief 3 minifiguren: Batman, Zebra-Man en Tarantula, plus een grote figuur van Killer Croc.
Killer Crocs monstertruck beschikt over een bestuurderscabine met ruimte voor een minifiguur, enorme wielen met rubberen banden, vering, twee explosieve kratten en doorschijnende lampelementen. De Batski van Batman heeft twee noppenschieters, verstelbare vleermuisvleugels en een doorschijnend vuurelement. Killer Croc heeft een beweegbaar hoofd met happende kaken, verstelbare armen en polsen en handen met grijpvingers. Wapens: Batmans Batarang en de twee sai van Tarantula. Accessoire-elementen: Batmans cape, zijn gevormde gereedschapsriem (nieuw in het voorjaar van 2017) en de kettingen van Killer Croc.
Dit LEGO Batman Movie Killer Croc Monstertruck - 70907 bouwspeelgoed is ontworpen voor kinderen en volwassenen en heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 14 jaar. Het bevat 460 bouwstenen van hoogwaardig geel kunststof. De afmetingen van het product zijn 28.2 cm breed, 7.4 cm hoog en 48 cm lang, terwijl de verpakking 284 mm breed, 75 mm hoog en 480 mm lang is. Het verpakkingsgewicht bedraagt 0.85 kg. Het speelgoedthema is Film, TV en Muziek en het type constructiespeelgoed is een bouwset. Dit product draagt de CE-markering voor kwaliteit en voldoet aan alle geldende normen. Het heeft ook het CE-kwaliteitslabel. Het vereist geen app voor volledige functionaliteit en kan niet zelfstandig met internet verbinden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Batman Movie Killer Croc Monstertruck - 70907 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 79,99 voor LEGO Batman Movie Killer Croc Monstertruck - 70907 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 214,45 op 08-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 134,46. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 460 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70907 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 4406527 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 28.2 cm |
| Product hoogte | 7.4 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 284 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015870535 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Batman Movie Killer Croc Monstertruck - 70907 aankoopt