Clayface is binnengevallen op het pensioenfeest van commissaris Gordon en schiet klei in het rond! Haast je ernaartoe met Batman en overmeester de krachtige superschurk. Maar kijk uit: Clayface is gewapend met een zesschots snelvuurgeschut en een hamer van klei. Ontwijk de schoten en kleispetters en vecht terug met de Batarang. Bevrijd vervolgens burgemeester McCaskill uit de kleigevangenis en breng haar in veiligheid!Inclusief twee minifiguren: Batman en burgemeester McCaskill plus een bouwbare Clayface-figuur van LEGO stenen.
Clayface beschikt over beweegbare armen, benen en hoofd plus drie onderling verwisselbare handen: twee met een zesschots snelvuurgeschut en een met een kleihamer. Bewapen Clayface met twee noppenschieters of een noppenschieter en een kleihamer. Bevat ook een kleigevangenis om burgemeester McCaskill gevangen te nemen. Inclusief Batmans Batarang.
Eigenschappen:
- Aanbevolen maximum leeftijd: 14 jaar
- Aanbevolen minimum leeftijd: 8 jaar
- Aantal minifiguren: 2
- Aantal onderdelen: 448
- Introductiejaar: 2017
- Introductiemaand: Januari
- Materiaal: Kunststof
- Kleur: Geel
- Product breedte: 26.2 cm
- Product hoogte: 5.9 cm
- Product lengte: 28.2 cm
- Verpakking breedte: 265 mm
- Verpakking hoogte: 6.30 cm
- Verpakking lengte: 283 mm
- Verpakkingsgewicht: 0.51 kg
- Veiligheidswaarschuwingen: Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen.
- Voedingstype: Handmatig
- Speelgoedthema: Film, TV en Muziek
- Speelmethode: Speelgoed
- Kwaliteitslabel: CE
- CE markering: Zichtbaar
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Batman Movie Clayface Verplettervuisten - 70904 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 56,95 voor LEGO Batman Movie Clayface Verplettervuisten - 70904 is gemeten op 20-04-2025. De hoogste prijs was € 79,99 op 31-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 23,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 448 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70904 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 4406527 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 26.2 cm |
| Product hoogte | 5.9 cm |
| Product lengte | 28.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 265 mm |
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
| Voedingstype | Handmatig |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015870504 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Batman Movie Clayface Verplettervuisten - 70904 aankoopt