Avatar fans vanaf 8 jaar zullen veel plezier beleven aan de LEGO Avatar Skimwing avontuur set (75576). Met deze veelzijdige bouwset kunnen kinderen en filmfans hun favoriete momenten herbeleven uit de film Avatar: The Way of Water uit 2022. Daarnaast kunnen ze met de verstelbare skimwing figuur, de minifiguren van Tonowari en Jake Sully en het buitenaardse koraalrif hun eigen unieke scènes en verhaallijnen creëren.
De LEGO Avatar sets, waaronder deze Skimwing avontuur set, bestaan uit opvallende voertuigen, machines, dieren, wezens en personages in een buitenaards natuurthema. Naast het bieden van eindeloos speelplezier, dienen de modellen ook als prachtige blikvangers in elke kinderkamer. Door LEGO Avatar sets te verzamelen en combineren, kunnen kinderen hun speelmogelijkheden uitbreiden en hun eigen versie van Pandora bouwen. De set bevat in totaal 259 onderdelen en is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 8 jaar.
Met eenvoudige bouwinstructies en de handige LEGO Builder app als digitale mentor, kunnen kinderen de skimwing figuur en het koraalrif stap voor stap in elkaar zetten. De bouwinstructies zijn zowel in beeld als digitaal beschikbaar, waardoor kinderen de modellen vanuit alle hoeken kunnen bekijken tijdens het bouwen. Deze bouw- en speelset stimuleert niet alleen de creativiteit, maar ook de bouwvaardigheden van kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Dreamland kun je LEGO Avatar Skimwing avontuur Set met Bouwspeelgoed - 75576 kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Avatar Skimwing avontuur Set met Bouwspeelgoed - 75576 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Avatar Skimwing avontuur Set met Bouwspeelgoed - 75576 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,95 voor LEGO Avatar Skimwing avontuur Set met Bouwspeelgoed - 75576 is gemeten op 20-03-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 29-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 259 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75576 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 18826852 |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017421889 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Avatar Skimwing avontuur Set met Bouwspeelgoed - 75576 aankoopt