De LEGO Disney Princess 30671 - Aurora's Speelplek in het Bos (polybag) is een prachtige set voor kinderen vanaf 6 jaar oud. Deze set bevat in totaal 60 bouwstenen en is perfect voor zowel jongens als meisjes. Het kleurrijke ontwerp en de bouwset zullen de verbeelding van kinderen zeker prikkelen.
De speelplek heeft een afmeting van 0 cm bij 0 cm bij 0 cm en wordt geleverd in een polybag-verpakking met een gewicht van 0.05 kg. Het materiaal van de set is kunststof en het bevat geen kleine onderdelen, waardoor het veilig is voor kinderen. De verpakking bevat ook duidelijke veiligheidswaarschuwingen en is voorzien van een CE-markering.
De LEGO Disney Princess 30671 is een geweldig cadeau-idee voor kinderen die graag creatief spelen. De set stimuleert de ontwikkeling van bouwvaardigheden en is perfect voor uren speelplezier. Haal deze leuke speelplek in het bos vandaag nog in huis en laat de avonturen van Aurora tot leven komen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Alternate
- Bij Alternate kun je LEGO Aurora's bosspeeltuin - 30671 kopen voor de prijs van € 2,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Aurora's bosspeeltuin - 30671 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Aurora's bosspeeltuin - 30671 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2,99 voor LEGO Aurora's bosspeeltuin - 30671 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 2,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 60 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30671 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017591612 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Aurora's bosspeeltuin - 30671 aankoopt