Met zijn lange, sterke tentakels en scherpe kaken is de grote pijlinktvis de gevaarlijkste wachtpost die de duikers ooit ontmoet hebben! Kunnen ze de poort van de tempel op de zeebodem openen, de valstrikken ontwijken en ontsnappen met de sleutel?
De LEGO Atlantis Pijlinktvis poort - 8061 is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar oud tot 14 jaar oud en bevat in totaal 354 onderdelen. Deze kleurrijke bouwset van hoogwaardig kunststof valt onder het speelgoedthema Fantasy en is voorzien van een kwaliteitslabel CE-markering.
De verpakking heeft afmetingen van 286 mm breed, 68 mm hoog en 481 mm lang, met een gewicht van 0,73 kg. Deze LEGO-set vereist geen speciale app voor volledige functionaliteit en kan niet zelfstandig met internet verbinden. Met zichtbare CE-markering voldoet dit product aan de Europese veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Atlantis Pijlinktvis poort - 8061 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 168,00 voor LEGO Atlantis Pijlinktvis poort - 8061 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 169,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal onderdelen | 354 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8061 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 481 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.73 kg |
EAN
| EAN | 5702014602182 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Atlantis Pijlinktvis poort - 8061 aankoopt