LEGO Art Jim Lee Batman Collectie - 31205
- EAN: 5702017153971
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ben jij een fan van superhelden of superschurken? Dan hebben wij de perfecte set voor jou! Bouw met deze LEGO® Art Jim Lee Batman Collectie (31205) set een van de drie kunstportretten en tijdens het bouwen ervaar je ook andere belangrijke zaken, zoals mindfulness. Creëer een zenzone, een rustige focus die je creativiteit vergroot terwijl je de steentje op hun plek klikt. Laat zien waar je van houdtBouw 1 van de 3 portretten van de iconische DC-personages Batman, The Joker of Harley Quinn. Kun je niet kiezen? Combineer de sets dan en maak 1 van de 2 ultieme verzamelobjecten. Tijdens het creëren kun je de QR-code scannen en de Soundtrack van bijna 2 uur beluisteren die speciaal is samengesteld om je helemaal onder te dompelen in je hobbyproject. Maak je kunstwerk compleet met een speciale steen met handtekening erop en zet je portret op een plank of hang het aan de muur.
Maak kennis met LEGO sets voor volwassenen. Een ruimte om je te ontspannen en gedetailleerde modellen te bouwen die een ode brengen aan de wereld van entertainment, motorsport, reizen, gamen, sport, wetenschap, technologie en geschiedenis.
Kies voor gerechtigheid of voor chaos tijdens het bouwen van deze LEGO® Art Jim Lee Batman Collectie (31205) set die bestaat uit 3 bouwopties. Dit boeiende 4167-delig LEGO® hobbyproject bestaat uit 9 platen voor aan de muur, een tegel met een handtekening, 2 ophangelementen, een kleurenpalet, elementensplitser en een van stenen gebouwde lijst. Laat het talent van de stripheld Jim Lee zien door een van de 3 portretten van Batman, The Joker of Harley Quinn met LEGO® stenen te maken. Dompel je onder in totale ontspanning en concentratie met de Soundtrack die zorgt voor onverwachte details tijdens het creëren van dit kunstproject. Stel je creativiteit op de proef en combineer 2 of 3 sets en maak 1 of 2 op Batman geïnspireerde muurkunstwerken voor in je huis of op je werk.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Art Jim Lee Batman Collectie - 31205 kopen voor de prijs van € 198,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Art Jim Lee Batman Collectie - 31205 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Art Jim Lee Batman Collectie - 31205 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 104,99 voor LEGO Art Jim Lee Batman Collectie - 31205 is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 283,99 op 29-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 179,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 4167 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Februari |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31205 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 4406527 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 380 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 406 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.74 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017153971 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Art Jim Lee Batman Collectie - 31205 aankoopt