LEGO Art Het Melkwegstelsel - 31212
- EAN: 5702017587462
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met LEGO Art Het Melkwegstelsel - 31212 kunnen volwassen bouwers een prachtig kunstwerk van het melkwegstelsel creëren. Deze bouwset bevat in totaal 3091 bouwstenen en is geschikt voor volwassenen vanaf 18 jaar. Het speelgoedthema is ruimtevaart en de bouwset is gemaakt van hoogwaardig kunststof. De verpakking heeft een breedte van 397 mm, een hoogte van 145 mm, en een lengte van 583 mm. Het gewicht van de verpakking is 4.16 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lego Top1Toys Wehkamp Dreamland Alternate Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je LEGO Art Het Melkwegstelsel - 31212 kopen voor de prijs van € 145,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Art Het Melkwegstelsel - 31212 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Art Het Melkwegstelsel - 31212 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 119,99 voor LEGO Art Het Melkwegstelsel - 31212 is gemeten op 29-11-2025. De hoogste prijs was € 161,90 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 41,91. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Ruimtevaart |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 3091 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31212 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | LEGO Nederland B.V., c/o LEGO Belgie N.V., Ruiterijschool 5, B-2930 Brasschaat, Belgie |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 397 mm |
| Verpakking hoogte | 145 mm |
| Verpakking lengte | 583 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4.16 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017587462 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Art Het Melkwegstelsel - 31212 aankoopt