Muziekliefhebbers en fans van Elvis Presley opgelet! Wij hebben de perfecte set voor jou. Creëer 1 van de 3 portretten van deze iconische artiest met deze LEGO® Art Elvis Presley The King (31204) set. Maak kennis met LEGO sets voor volwassenen. Een ruimte om je te ontspannen en gedetailleerde modellen te bouwen die een ode brengen aan de wereld van entertainment, motorsport, reizen, gamen, sport, wetenschap, technologie en geschiedenis.
Ontdek de verschillende gezichten van dit icoon tijdens het bouwen van deze LEGO® Art Elvis Presley The King (31204) muurkunstset die bestaat uit een portretset met 3 bouwopties. Breng een ode aan de King of Rock & Roll en maak een LEGO® portret van de zanger in zijn beginperiode, tijdens het hoogtepunt van zijn roem of van later in zijn carrière. Maak jij gebruik van de keuze uit 3 designs?
Wil jij je creativiteit tot het uiterste op de proef stellen? Gebruik dan alle drie de sets en maak daar een gecombineerd kunstwerk van Elvis Presley van om in je huis of op je werk op te hangen. Deze LEGO® Art set is ca. 40 cm x 40 cm groot en kan aan de muur worden opgehangen of bijvoorbeeld op een plank worden neergezet. Een prachtig cadeau voor muziekliefhebbers of fans van Elvis Presley.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Art Elvis Presley The King - 31204 kopen voor de prijs van € 200,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Art Elvis Presley The King - 31204 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Art Elvis Presley The King - 31204 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 160,95 voor LEGO Art Elvis Presley The King - 31204 is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 222,99 op 22-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 62,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 3445 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Februari |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31204 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 383 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 407 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.66 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016914917 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Art Elvis Presley The King - 31204 aankoopt