Ontdek de geheimen in de architectuur van Frank Lloyd Wrights Solomon R. Guggenheim Museum. Dit zorgvuldig gedetailleerde LEGO model biedt een natuurgetrouwe weergave van de karakteristieke gebogen lijnen en vlakken van een van de meest toonaangevende architectonische objecten van de vorige eeuw. Een fascinerende LEGO Architecture versie van de beroemde architectuur-icoon: het Solomon R. Guggenheim Museum. Het model omvat de moderne gevel met zijn circelvormige rotundas and karakteristieke lijnen, plus de acht verdiepingen hoge annex-toren en een gedeelte van New York City's 5th Avenue Museum Mile met gele taxis op schaal. Het Guggenheim Museum naambord in een lettertype dat lijkt op de markante, architectonische letter van Wright, is ook weergegeven om het model nog natuurgetrouwer te maken.
Het naambord van het Guggenheim Museum in een lettertype dat lijkt op de markante, architectonische letter van Wright, is ook weergegeven om het model nog natuurgetrouwer te maken. Dit model uit de LEGO Architecture serie is speciaal ontwikkeld om een interessante bouwervaring te bieden voor liefhebbers van reizen, design, architectuur en geschiedenis. Het model is bij uitstek geschikt om zichtbaar in huis of op kantoor te worden geplaatst. Het bijgeleverde boekje bevat details van het ontwerp en informatie over de architectuur en de historie van het gebouw (alleen in het Engels. Versies in andere talen kunnen worden gedownload van LEGO.com/architecture).
De LEGO Architecture serie is een eerbetoon in LEGO stenen aan de wereld van de architectuur, speciaal ontwikkeld voor liefhebbers van reizen, design, architectuur en geschiedenis. De set omvat meer dan 740 LEGO elementen en biedt een passende bouwervaring voor fans vanaf 12 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Architecture Solomon R. Guggenheim Museum - 21035 kopen voor de prijs van € 199,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Architecture Solomon R. Guggenheim Museum - 21035 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Architecture Solomon R. Guggenheim Museum - 21035 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 149,00 voor LEGO Architecture Solomon R. Guggenheim Museum - 21035 is gemeten op 15-08-2025. De hoogste prijs was € 199,99 op 23-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 50,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 744 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21035 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 273 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 373 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.01 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 5702015865340 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Architecture Solomon R. Guggenheim Museum - 21035 aankoopt