2009 markeerde de 50e verjaardag van een van de bekendste musea van New York, de Solomon R. Guggenheim. Ontworpen door Frank Lloyd Wright, een van de grootste architecten van de 20ste eeuw, opende het museum slechts zes maanden nadat hij overleed en is nog steeds een van de meest iconische gebouwen. Dit ingewikkeld gebouwde LEGO-model, mede-ontwikkeld en ontworpen door architect Adam Reed Tucker, viert vernieuwende visie en organische bouwstijl van Frank Lloyd Wright.
Het LEGO Architecture Fallingwater - 21005 model heeft een gewicht van 399 g en afmetingen van 39.8 x 19.9 x 28 cm. De fabrikant beveelt dit model aan voor kinderen tussen 10 en 18 jaar oud en het bevat in totaal 815 onderdelen voor bouwplezier.
Dit bouwmodel vereist geen app voor volledige functionaliteit en is gekenmerkt door de multikleurige bouwstenen. De CE-markering is zichtbaar op dit kwaliteitslabelproduct. Het product is speciaal ontworpen voor volwassenen en heeft geen personages van toepassing. De speelmethode van dit model is open ended speelgoed met universele taalinstructies.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Architecture Fallingwater - 21005 kopen voor de prijs van € 563,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Architecture Fallingwater - 21005 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Architecture Fallingwater - 21005 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Architecture Fallingwater - 21005 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 450,00 voor LEGO Architecture Fallingwater - 21005 is gemeten op 26-04-2025. De hoogste prijs was € 841,99 op 18-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 391,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 815 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2009 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21005 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 7 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 261 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 385 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.15 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014712881 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Architecture Fallingwater - 21005 aankoopt