We presenteren trots: de LEGO Architecture versie van één van de beroemdste constructies aller tijden de Eiffeltoren! De bekende, 324 meter hoge gietijzeren toren, ontworpen en geconstrueerd door de Franse ondernemer Gustave Eiffel, was de hoofdingang tot de wereldtentoonstelling van 1889 in Parijs en markeerde het 100-jarig jubileum van de Franse Revolutie. De 18.038 gietijzeren elementen waar de toren uit bestaat werden met bouten aan elkaar bevestigd in de fabriek van Eiffel in een voorstad van Parijs, naar de bouwplaats vervoerd, met in de liftschachten geplaatste stoomkranen opgehesen en aan elkaar bevestigd met niet minder dan 2,5 miljoen klinknagels.
Het resultaat was een bijzonder stevige constructie die door de jaren heen stand heeft gehouden tegen stormen, overstromingen en andere natuurkrachten. Vandaag de dag is de Eiffeltoren één van de populairste attracties ter wereld. Met dit unieke model kun je nu je eigen LEGO versie van de toren bouwen. 321 elementen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Architecture Eiffeltoren - 21019 kopen voor de prijs van € 178,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Architecture Eiffeltoren - 21019 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Architecture Eiffeltoren - 21019 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 109,95 voor LEGO Architecture Eiffeltoren - 21019 is gemeten op 02-04-2025. De hoogste prijs was € 213,99 op 18-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 104,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 321 |
| Accu/batterij code | VW-VBT380 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Vrouwen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21019 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 63 mm |
| Product hoogte | 264 mm |
| Product lengte | 190 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5902002057141 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Architecture Eiffeltoren - 21019 aankoopt