Toon je passie voor Dubai met deze charmante LEGO® Architecture set. Bouw futuristische gebouwen en bezienswaardigheden na, zoals de Burj Khalifa, het Burj al Arab-hotel in Jumeirah, het Jumeirah Emirates Towers-hotel, plus de Dubai Fontein en de Dubai Frame. Deze miniatuurmodellen zijn leuk om te bouwen en worden stuk voor stuk gekenmerkt door een scala aan details. Zet ze naast elkaar op de bouwplaat en fleur je huis of kantoor op met een echte blikvanger.
Eigenschappen:
- Inclusief een bouwplaat met naamplaatje met 'Dubai' om de set een mooi plekje te geven. En in het bijgeleverde boekje ontdek je interessante feitjes over Dubai en informatie over de ontwerper van het model (alleen in het Engels; versies in andere talen kunnen worden gedownload op LEGO.com/architecture).
- Deze eenvoudig te bouwen set is ook geschikt voor beginnende LEGO® architecten. Een cool en creatief cadeau voor iedereen vanaf 16 jaar die in Dubai heeft gewoond, er op vakantie is geweest of er graag een keer naartoe wil.
- Dit compacte model van de skyline van Dubai is ca. 33 cm hoog, 27 cm breed en 7 cm diep. Het neemt niet te veel ruimte in beslag en is toch een indrukwekkende blikvanger!
- Volwassenen zullen helemaal opgaan in het bouwen van deze batterijloze bouwset en kunnen van een rustgevende bouwervaring genieten, waardoor ze de stress van alledag even zullen vergeten. Dus ontspan en ga aan de slag, word helemaal zen en bouw een prachtig Architecture model!
- Wil je deze verzamelset van Dubai cadeau geven aan een architect in de dop die nog niet eerder met LEGO® stenen heeft gebouwd? Geen probleem. In de doos zitten eenvoudig te volgen, gedrukte bouwinstructies.
- De LEGO® Architecture bouwsets van beroemde bezienswaardigheden en skylines bieden iedereen die van architectuur, reizen, geschiedenis en design houdt een boeiende bouwervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Architecture Dubai - 21052 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 64,99 voor LEGO Architecture Dubai - 21052 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 149,95 op 19-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 84,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Februari |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21052 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Ja |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 33 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 187 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 266 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.59 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016617344 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Architecture Dubai - 21052 aankoopt