Beleef de 160 verdiepingen hoge Burj Khalifa! Maak je eigen ode aan innovatieve bouwkunst met dit LEGO Architecture model van de hoogste door mensen gemaakte constructie ter wereld: de Burj Khalifa in Dubai. Deze 828 meter hoge toren van staal, glas en gewapend beton is een ontwerp van het architectenbureau Skidmore, Owings & Merrill en werd gebouwd tussen 2004 en 2010. De Burj Khalifa symboliseert de overgang van Dubai van een op olie gebaseerde economie naar een land met de nadruk op dienstverlening en toerisme.
De Architecture 21031 Burj Khalifa set maakt deel uit van het thema LEGO Architecture.
Een fascinerende LEGO versie van de bekende architecturale icoon Burj Khalifa. Dit nieuwe 2016 model is maar liefst 39 cm hoog en daarmee het hoogste LEGO Architecture-model tot nu toe. Het bijgeleverde boekje bevat details van het ontwerp en informatie over de architectuur en de historie van het gebouw.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Architecture Burj Khalifa - 21031 kopen voor de prijs van € 145,15. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Architecture Burj Khalifa - 21031 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Architecture Burj Khalifa - 21031 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 125,00 voor LEGO Architecture Burj Khalifa - 21031 is gemeten op 29-11-2024. De hoogste prijs was € 145,15 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,15. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal onderdelen | 333 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21031 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 39 cm |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 224 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 371 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
EAN
| EAN | 5702015591188 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Architecture Burj Khalifa - 21031 aankoopt