Bouw zelf dit elegante en beroemde monument met de imposante LEGO Architecture versie van de Arc de Triomphe. Dit gedetailleerde model is een getrouwe weergave van het bekende Parijse meesterwerk inclusief zuilen met standbeelden, gebeeldhouwde reliëfs en een subtiel kleurenschema dat een warm accent toevoegt aan de krachtige lijnen en vormen van het bouwwerk. Bij het model hoort een goudkleurige plaquette als symbool voor het graf van de onbekende soldaat, een LEGO-versie van de eeuwig brandende vlam en een decoratief "Arc de Triomphe"-naamplaatje. Dit model uit de LEGO Architecture-serie is speciaal ontwikkeld om een interessante en uitdagende bouwervaring te bieden voor liefhebbers van architectuur, reizen, geschiedenis en design.
De set is zeer geschikt als displaymodel voor thuis of op kantoor. Een fascinerende LEGO Architecture interpretatie van het bekende meesterwerk, de Arc de Triomphe. Inclusief met standbeelden versierde zuilen, gebeeldhouwde reliëfs en een subtiel kleurenschema dat een warm accent toevoegt aan de krachtige lijnen en vormen van het bouwwerk. Bij het model horen ook een goudkleurige plaquette als symbool voor het graf van de onbekende soldaat en een LEGO-versie van de eeuwig brandende vlam om zelf te bouwen. Inclusief decoratief "Arc de Triomphe"-naamplaatje.
Het bijgeleverde boekje bevat informatie over het ontwerp, de architectuur en de historie van het monument (alleen in het Frans en Engels. Versies in andere talen kunnen worden gedownload op LEGO.com/architecture/booklet). De LEGO Architecture serie is een eerbetoon in LEGO stenen aan de wereld van de architectuur, speciaal ontwikkeld voor liefhebbers van reizen, architectuur, geschiedenis en design. Dit model biedt een plezierige en uitdagende bouwervaring.
De LEGO Architecture Arc de Triomphe bouwset is geschikt voor bouwers vanaf 3 jaar tot en met 99 jaar. Het bevat 386 onderdelen en heeft een afmeting van ca. 11 cm hoog, 14 cm breed en 9 cm diep. De kleur van de set is wit en het materiaal is hoogwaardig kunststof. Het product is voorzien van een CE-markering en het kwaliteitslabel CE, wat duidt op veiligheid en kwaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Architecture Arc de Triomphe - 21036 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 129,95 voor LEGO Architecture Arc de Triomphe - 21036 is gemeten op 01-08-2025. De hoogste prijs was € 153,00 op 19-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 23,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 386 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21036 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 115 mm |
| Product lengte | 143 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 5702015865357 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Architecture Arc de Triomphe - 21036 aankoopt