LEGO Animal Crossing Vlieg met Dodo Airlines - 77051
- EAN: 5702017592718
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de LEGO Animal Crossing Vlieg met Dodo Airlines set - 77051 kunnen fans van alle leeftijden genieten van het bouwen van dit unieke speelgoed. De set bevat 292 onderdelen en 2 minifiguren, waardoor kinderen vanaf 7 jaar urenlang speelplezier kunnen beleven. De set is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een CE-markering voor veilig spelen.
Met een productbreedte van 191 mm, een producthoogte van 59 mm en een productlengte van 354 mm, is deze bouwset perfect voor fans van constructiespeelgoed. Het vereist geen app voor volledige functionaliteit en kan niet zelfstandig met internet verbinden, wat zorgt voor een veilige speelervaring voor kinderen. Daarnaast is deze set eWaste-vrij, waardoor het ook nog eens milieuvriendelijk is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Intertoys Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Intertoys kun je LEGO Animal Crossing Vlieg met Dodo Airlines - 77051 kopen voor de prijs van € 31,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Animal Crossing Vlieg met Dodo Airlines - 77051 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Animal Crossing Vlieg met Dodo Airlines - 77051 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor LEGO Animal Crossing Vlieg met Dodo Airlines - 77051 is gemeten op 14-08-2025. De hoogste prijs was € 31,99 op 04-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 292 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 77051 |
| Materiaal | Kunststof |
| Product breedte | 191 mm |
| Product hoogte | 59 mm |
| Product lengte | 354 mm |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017592718 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Animal Crossing Vlieg met Dodo Airlines - 77051 aankoopt