Schiet Red met de katapult achter de Piggy driewieler aan en verover de eieren terug uit de kist achterop de driewieler! Bedank allerlei actie-scènes uit de Angry Birds film na en breng de eieren terug waar ze thuishoren. Red wil graag minder vaak boos worden en volgt daarom een cursus zelfbeheersing in het huis van Matilda - maar als een varken de eieren komt stelen, wordt hij toch weer razend!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Angry Birds Bird Island Eierenroof - 75823 kopen voor de prijs van € 56,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Angry Birds Bird Island Eierenroof - 75823 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Angry Birds Bird Island Eierenroof - 75823 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO Angry Birds Bird Island Eierenroof - 75823 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 63,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 33,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 277 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75823 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 7868602 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 19.1 cm |
| Product hoogte | 5.9 cm |
| Product lengte | 35.4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 194 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 353 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702015598286 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Angry Birds Bird Island Eierenroof - 75823 aankoopt