Bouw je eigen sprookjesachtige verhaal met het LEGO 910001 - Kasteel in het Bos. Deze exclusieve set is ontworpen voor het Bricklink Designer Program en in samenwerking met LEGO uitgebracht. Het kasteel, met een afmeting van 38 x 26 x 12 cm, bestaat uit 1928 onderdelen en bevat 6 minifiguren. Met een speelgoedthema van Fantasy, Feeën en Elfjes, Ridders en Prinsessen, kunnen kinderen urenlang plezier beleven aan het bouwen en spelen met dit bouwset. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 18 jaar, maar ook geschikt voor kinderen tot 99 jaar, is dit kasteel een perfect cadeau voor alle LEGO-liefhebbers. Laat je verbeelding de vrije loop en creëer je eigen betoverende avonturen in het LEGO boskasteel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Lego 910001 - Castle in the Forest bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 439,95 voor Lego 910001 - Castle in the Forest is gemeten op 22-01-2025. De hoogste prijs was € 599,95 op 18-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 160,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Fantasy Feeën en Elfjes Prinsessen Ridders |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal minifiguren | 6 |
| Aantal onderdelen | 1928 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 910001 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 28 cm |
| Product lengte | 36 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy Feeën en Elfjes Ridders Prinsessen |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 480 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.94 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017234335 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lego 910001 - Castle in the Forest aankoopt