Ontdek de kracht van creativiteit met de LEGO 8883 M-Motor. Dit hoogwaardige motoraccessoire is perfect voor jonge uitvinders en bouwers. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar kunnen kinderen hun fantasieën tot leven brengen en hun bouwprojecten naar een hoger niveau tillen. Houd er rekening mee dat dit product niet geschikt is voor kinderen jonger dan 36 maanden vanwege verstikkingsgevaar door kleine onderdelen.
De LEGO 8883 M-Motor is ontworpen om eenvoudig te integreren in jouw bouwsets. Het biedt eindeloze mogelijkheden voor technologische creaties, waardoor het een ideaal STEM-speelgoed is. Met een enkel onderdeel in de verpakking is het gemakkelijk om mee te nemen en overal te gebruiken, waar jouw creativiteit ook heen gaat.
Dit product vereist geen batterijen en heeft geen app nodig voor volledige functionaliteit, waardoor het een gebruiksvriendelijke keuze is voor kinderen en volwassenen. Met een CE-markering voldoet de M-Motor aan de hoogste veiligheids- en kwaliteitsnormen, zodat ouders met een gerust hart kunnen kiezen voor dit product.
Met de LEGO 8883 M-Motor kunnen kinderen niet alleen hun bouwvaardigheden ontwikkelen, maar ook hun probleemoplossend vermogen en technische kennis. Dit veelzijdige speelgoed is geschikt voor zowel jongens als meisjes, en stimuleert samenwerkend leren en creatief denken. Begin vandaag nog met bouwen en laat de avonturen beginnen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 8883 M-motor bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,95 voor LEGO 8883 M-motor is gemeten op 16-01-2026. De hoogste prijs was € 999,00 op 15-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 939,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8883 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Technology |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419243896 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 8883 M-motor aankoopt