Ontsnap naar een zonnig Hawaiiaans strand met het LEGO 850449 Minifigure Beach Accessoire Pack. Dit kleurrijke pakket bevat alles wat je nodig hebt om je eigen luau-ervaring na te spelen. Met 3 vrolijke minifiguren, waaronder twee surfers en een energieke hoeladanser, brengt dit setje een speelse sfeer in elke LEGO-bouwwereld.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO 850449 Minifigure Beach Accessoire Pack (Blisterverpakking) kopen voor de prijs van € 65,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 850449 Minifigure Beach Accessoire Pack (Blisterverpakking) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 850449 Minifigure Beach Accessoire Pack (Blisterverpakking) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,95 voor LEGO 850449 Minifigure Beach Accessoire Pack (Blisterverpakking) is gemeten op 08-11-2025. De hoogste prijs was € 65,00 op 22-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,05. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 50 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6010813 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 3.5 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419181235 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 850449 Minifigure Beach Accessoire Pack (Blisterverpakking) aankoopt