- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lego
- Bij Lego kun je LEGO 76417 Goudgrijp Tovenaarsbank Verzameleditie kopen voor de prijs van € 429,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 76417 Goudgrijp Tovenaarsbank Verzameleditie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 76417 Goudgrijp Tovenaarsbank Verzameleditie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 419,00 voor LEGO 76417 Goudgrijp Tovenaarsbank Verzameleditie is gemeten op 25-11-2024. De hoogste prijs was € 529,95 op 26-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 110,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal minifiguren | 13 |
| Aantal onderdelen | 4747 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ruiterijschool 5, 2930 Brasschaat, België |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | marketing-benelux@lego.com |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76417 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | LEGO Benelux |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0032 32476190 |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 474 mm |
| Verpakking hoogte | 225 mm |
| Verpakking lengte | 527 mm |
| Verpakkingsgewicht | 7.07 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017413211 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 76417 Goudgrijp Tovenaarsbank Verzameleditie aankoopt