LEGO 76232 Marvel De Hoopty Ruimteschip uit The Marvels Film met Captain Marvel, Ms. Marvel en Photon Superhelden Minifiguren, plus Goose de Flerken Kat Figuur, Ruimte Speelgoed voor Kinderen
- EAN: 5702017241098
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geef een jonge superheld de actie van Marvel Studios' The Marvels in handen met LEGO® Marvel De Hoopty (76232). Kinderen vanaf 8 jaar gaan mee met bekende minifiguren uit het Marvel Cinematic Universe voor intergalactische avonturen aan boord van het supercoole ruimteschip uit de film. Terwijl ze het ene avontuur na het andere beleven, kunnen kinderen de 2 noppenschieters gebruiken als bescherming tegen aanvallen. Door de cockpit van de Hoopty te openen krijgen ze toegang tot de wetenschappelijke apparatuur, lp's en andere accessoires van het ruimteschip. Er is ook ruimte voor de bemanning van 3 minifiguren: Captain Marvel, Ms. Marvel en Photon– plus Goose de Flerken. Voor extra digitaal plezier heeft de LEGO Builder app intuïtieve zoom- en draaifuncties waarmee kinderen hun model kunnen visualiseren terwijl ze het bouwen.
Superheldenruimteschip haal de actie van Marvel Studios' The Marvels in huis met LEGO® Marvel De Hoopty (76232), inclusief 3 bekende personages uit de film Boordevol plezier inclusief minifiguren van Captain Marvel, Ms. Marvel en Photon, plus tal van accessoires voor fantasierijk speelplezier Onbeperkte mogelijkheden jonge superhelden spelen scènes na uit Marvel Studios' The Marvels en bedenken hun eigen fantasierijke avonturen Cadeau-idee voor kinderen vanaf 8 jaar verras een kind met een passie voor ruimtevaart, actie en coole voertuigen met dit veelzijdige cadeau voor een verjaardag, de feestdagen of een andere gelegenheid Bouwen, spelen en neerzetten de Hoopty is ca. 8 cm hoog, 25 cm lang en 21 cm breed en kan eenvoudig gecombineerd worden met andere LEGO® Marvel sets Interactief digitaal bouwen de LEGO® Builder app heeft intuïtieve zoom- en draaifuncties waarmee kinderen hun model kunnen visualiseren terwijl ze het bouwen Breid het plezier uit de enorme reeks LEGO® Marvel bouwsets om te verzamelen en combineren inspireert jonge kinderen met innovatieve functies en eindeloze bouw- en speelmogelijkheden Kwaliteit gegarandeerd LEGO® onderdelen voldoen aan strenge kwaliteitsnormen om ervoor te zorgen dat ze consistent, compatibel en comfortabel in elkaar te zetten zijn Veiligheid staat voorop LEGO® Marvel stenen en onderdelen worden gegooid, verhit, geplet, gedraaid en geanalyseerd om er zeker van te zijn dat ze voldoen aan strikte wereldwijde veiligheidsnormen
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Intertoys
- Bij Intertoys kun je LEGO 76232 Marvel De Hoopty Ruimteschip uit The Marvels Film met Captain Marvel, Ms. Marvel en Photon Superhelden Minifiguren, plus Goose de Flerken Kat Figuur, Ruimte Speelgoed voor Kinderen kopen voor de prijs van € 59,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO 76232 Marvel De Hoopty Ruimteschip uit The Marvels Film met Captain Marvel, Ms. Marvel en Photon Superhelden Minifiguren, plus Goose de Flerken Kat Figuur, Ruimte Speelgoed voor Kinderen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 76232 Marvel De Hoopty Ruimteschip uit The Marvels Film met Captain Marvel, Ms. Marvel en Photon Superhelden Minifiguren, plus Goose de Flerken Kat Figuur, Ruimte Speelgoed voor Kinderen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 42,73 voor LEGO 76232 Marvel De Hoopty Ruimteschip uit The Marvels Film met Captain Marvel, Ms. Marvel en Photon Superhelden Minifiguren, plus Goose de Flerken Kat Figuur, Ruimte Speelgoed voor Kinderen is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 84,57 op 19-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 41,84. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 420 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76232 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2470399 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 262 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 396 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.78 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017241098 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 76232 Marvel De Hoopty Ruimteschip uit The Marvels Film met Captain Marvel, Ms. Marvel en Photon Superhelden Minifiguren, plus Goose de Flerken Kat Figuur, Ruimte Speelgoed voor Kinderen aankoopt