Ontdek de LEGO 7034 Surveillance Truck, een unieke set uit de LEGO World City-serie die werd uitgebracht in 2003. Deze set bestaat uit 259 hoogwaardige kunststof onderdelen en biedt een spannende bouwervaring voor zowel kinderen als volwassenen. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 7 jaar is deze set perfect voor jongere bouwers en biedt het veel plezier voor alle leeftijden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO 7034 Surveillance Truck Set bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,95 voor LEGO 7034 Surveillance Truck Set is gemeten op 13-06-2025. De hoogste prijs was € 99,95 op 13-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 259 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2003 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7034 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Politie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 29 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 29 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014264625 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO 7034 Surveillance Truck Set aankoopt